Pomáháme těm, ke kterým se štěstí otočilo zády.

Sociální nadační fond má narozeniny a my máme přání jediný… ještě aspoň dalších 30 let!

Letošek je pro nás ve znamení oslav. 7. 6. 1993 se začala psát historie našeho nadačního fondu. Městem Brnem byla založena organizace Domovy potřebných, která byla o sedm let později transformována na samostatný nadační fond s podobným názvem, který znáte dnes. Za tu dobu prošel velkou proměnou. Jeho aktivity se rozšířily od pořádání táborů pro děti z černobylské oblasti, přes benefiční společenský večer, až k nynější podpoře rodin, dětí a seniorů v krizové situaci z Brna a Jihomoravského kraje. Za celou dobu svého fungování pomohl stovkám lidí a poskytl finanční pomoc v řádu mnoha miliónů korun.

Naše krásné jubileum jsme oslavili 10. 5. charitativním koncertem, díky němuž pomůžeme pěti dětem a rodinám v obtížné situaci. Slavíme a jsme rádi, že můžeme být součástí projektu, který pomáhá. Přejeme fondu všechno nejlepší a vám děkujeme za přízeň a podporu. 

Spolu štěstí naproti…

Potvrzení o daru za rok 2023

Víte, že dary nad 1000 Kč je možné odečíst z daňového základu?
Všem našim dárcům v průběhu ledna posíláme potvrzení o daru. Občas se nám ale stane, že přijde platba a my nevíme, kam potvrzení poslat. Od dárců tedy potřebujeme jméno, adresu a číslo účtu, z kterého platba odešla. Když nám tyto údaje doplníte na e-mail dary@socialni-nadacni-fond.cz, rádi vám potvrzení pošleme.