Pomáháme těm, ke kterým se štěstí otočilo zády.

Festival na podporu našeho nadačního fondu je za námi. A bylo to báječné odpoledne. Užili si ho všichni. Od profi běžců, kteří nasadili ostré tempo, hobby běžce, kteří se nevzdávali a – často s trochu křečovitým úsměvem – zdolali 6 kol, až po běžecké pulce v dětských kategoriích. 

Děti i dospěláci si pak zaskotačili na DJ Messera a koncertech skvělých kapel jako Bombarďák, Kašpárek v rohlíku, Shot-C. Společně se postavili na start symbolického charitativního běhu na podporu těch, co ji opravdu potřebují. Naše hrdiny, pro které celé tohle je, doprovázely známé osobnosti. 

Báječná parta z Městského divadla Brno přišla podpořit naši para-olympioničku Dominiku, Kačku s rodinou, Dana s maminkou, hudebníka Filipa a Radku se synem a pejskem Ťapkou. Igor Ondříček, Viktor Skála, Jonáš Florián, Lukáš Janota a sám pan ředitel Stanislav Moša svou srdečností uhranuli všechny okolo. 

Tomáš Töpfer podpořil Marušku s tátou, kteří zdatně zastupovali maminku aktuálně pobývající v rehabilitačním ústavu. Hokejista a majitel brněnské Komety, Libor Zábranský, vytvořil tandem se sportovcem a para-plavcem Pepou, Bolek Polívka na start doprovodil Ondru, starosta městské části Brno- střed, Vojtěch Mencl, Dana s rodinou a jeho asistenčním psem Codym. Sama paní primátorka a zároveň předsedkyně správní rady našeho nadačního fondu, Markéta Vaňková, doprovodila Thali s maminkou. Děkujeme za skvělou atmosféru a otevřená srdce.

Na startu byli prostě všichni, kteří se chtějí radovat ze života, podporovat se navzájem a i přes překážky jít stále dál. Těm patří náš obdiv.

Děkujeme, že jste za námi dorazili, bez vás by to nešlo!  Děkujeme také všem partnerům za podporu nejen této akce, ale i tu dlouhodobou. 

Díky a příští rok se budeme těšit!

Všechny fotky z této krásné akce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii nebo na odkazu níže. 

https://mt03.rajce.idnes.cz/SKOLIME_KOLISTE_2022