Pomáháme těm, ke kterým se štěstí otočilo zády.

Rádi bychom Vám poděkovali za dosavadní přízeň a podporu. Letos jsme pomohli 98 žadatelům a rodinám procházejícím obtížným životním obdobím. Celkový objem finanční pomoci se vyšplhal nad 2,5 mil. korun.

Tento rok byl těžký pro mnoho z nás. I díky vaší podpoře jsme jej mohli mnohým ulehčit. Pomohli jsme například mámě malého kluka s roztroušenou sklerózou, které jsme přispěli na aktivní invalidní vozík, rodině s malými dětmi, co si nemohla dovolit platit dětem obědy, mámě dcery a autismem a zároveň bývalé zdravotní sestře, jež po míšní embolii zůstala ochrnutá. Pomohli jsme seniorovi s vadou zraku i klukovi s kombinovaným postižením a přispěli jim na asistenčního psa… 

Letos jsme se rozhodli pro přání pouze v elektronické podobě. Náklady ve výši 5 000 Kč, které bychom na jeho výrobu a distribuci použili, věnujeme navíc rodině malého Davídka. 

Davídek je malý kluk, který se od narození potýká s vážnou vadou zraku. Je skoro slepý, očima vnímá jen málo v podobě výrazného světla a stínů. S tím se pojí opožděný psychomotorický vývoj, emoční labilita, těžké poruchy spánku a další komplikace. Má štěstí, že má báječnou rodinu a mámu, která se mu naplno věnuje. Přispěli jsme na speciální neurosenzorické rehabilitace Snoezelen, díky nimž začal David mluvit a zkoušet první kroky. Na tuto terapii s velmi dobrými výsledky jsme v tomto roce přispěli dalším pěti rodinám.

Společně můžeme vykročit štěstí naproti…

Přejeme vám krásné a klidné Vánoce a do nového roku jen dobré.

Tým SNF