Pomáháme těm, ke kterým se štěstí otočilo zády.

10. května se na Dominikánském náměstí uskutečnil Charitativní koncert pro náš nadační fond. I když ještě nemáme konečnou částku, výtěžek je teď přes 220 000 Kč. Budeme tedy schopní podpořit nejen rodiny tří dětí se zdravotním postižením, ale i další žadatele. Moc vám za to děkujeme! Když se lidé spojí ve prospěch dobré věci, dějí se zázraky. 

Celý večer se nesl v pohodové atmosféře. Tu pomohli vytvořit umělci, kteří vystupovali za symbolický honorář, nebo se ho někteří vzdali ve prospěch našeho fondu. Byli to s nádherně interpretovanými muzikálovými písněmi sólisté Městského divadla Brno – Lucie Bergerová, Tereza Navrátilová, Aleš Slanina a Kristián Pekar, dále skvělí Karel Gott revival Morava a DJ Schafff. Celým programem nás provázela naše ambasadorka Marta Dřímal Ondráčková.

Poděkování za dlouholetou práci pro nadační fond putovalo z rukou současné předsedkyně správní rady, Markéty Vaňkové, k Jitce Tesařové, Zdence Hašové a Monice Škorpíkové. Tyto tři dámy tak trochu mohou za to, jakým způsobem dnes Sociální nadační fond funguje a jak moc pomáhá. Za dlouholetou podporu převzali ocenění v podobě unikátní skleněné kuličky také zástupce Jihomoravského kraje, člen Rady města Brna a správní rady SNF, pan Jiří Kasala a společnosti Teplárny Brno, a.s., předseda představenstva, pan Jiří Herman. Poděkování letí ovšem všem našim partnerům.

K celkovému výtěžku samotného koncertu přispěli zástupci společností Dopravní podnik města Brna, a.s., CPI – Property Group (Nákupní centrum Královo pole), M.B.KERAMIKA spol. s r. o., SAKO Brno, a.s., STAREZ – SPORT, a.s. a OREA Congress Hotel Brno. Drobnějších dárců bylo ovšem mnohem více. Děkujeme za každý dar. Jen do kasiček na místě se vybralo přes 22 000 Kč. 

Děkujeme vám všem, kteří jste přišli a podpořili nás! A především děkujeme městu Brnu, jež za námi stojí od samého začátku. I díky nim letos slavíme krásné 30leté výročí!

Těšíme se příště! 

Třeba 16. září 2023 na Skolíme Koliště

Na fotky z koncertu se můžete podívat v naší fotogalerii a na Zoneramě