Pomáháme těm, ke kterým se štěstí otočilo zády.

Lindu jsme podpořili už na jaře letošního roku. Prošla si velmi těžkým obdobím a její stav je stále vážný. Její rodina se jí snaží pomáhat, jak jen může. Dospívání je křehkým obdobím a následky prožitých traumat se mohou projevovat do dospělosti. Totéž potkalo i tuto mladou slečnu. Neřešená šikana ve škole, poté distanční výuka během pandemie a její spíše uzavřená povaha vyústily v psychické problémy a sebepoškozování. Pomoci by mohl asistenční pes, který by zmírnil příznaky sociofobie a mohl by odvést pozornost při snaze si ublížit. 

Sociální nadační fond rodině právě na výcvik asistenčního psa Ashe přispěl. Peníze ale stále chybí. Celý příběh si můžete přečíst v článku na Novinky.cz. Najdete tam i odkaz na sbírku u organizace Patron dětí

Velmi bychom si přáli, aby se Lindě její sen splnil a aby jí královský pudl Ash, který se pro ni cvičí, mohl pomáhat co nejdříve. Proto výjimečně otevíráme i u nás možnost přispět přímo QR platbou na náš sbírkový účet. Do poznámky platby uveďte – Pro Lindu a Ashe – a my vybrané prostředky předáme přímo jim. 

Děkujeme!