Pomáháme těm, ke kterým se štěstí otočilo zády.

Třetí ročník rodinného festivalu a charitativního běhu Skolíme Koliště se vydařil na jedničku! Zahájila ho naše ambasadorka Marta Dřímal Ondráčková s hercem Romanem Blumaierem. Celé odpoledne se neslo v atmosféře pohody a vzájemné podpory. Bubeníci z Escola de Samba rozproudili energii hned na začátku a pro děti zahráli Yellow Sisters s programem Zvěřinec. Malí i velcí závodníci, jejichž počet nás mile překvapil, se utkali v běhu a všichni věnovali startovné našemu nadačnímu fondu. 

Klienty SNF na startu hlavního běhu doprovodily známé osobnosti z řad herců hlavně Městského divadla Brno. Lucinku doprovázela Zuzana Holbeinová, Alici Patrik Földeši, Daldu čerstvý aspirant na cenu Thálie Milan Němec, Kačku Jan Brožek. Naše předsedkyně správní rady, Markéta Vaňková, vytvořila tandem s Radkou, Jindřich Vobořil s Petrem Stillerem. Rodinu Šimona, který musel být v lázních, doprovodila mladá a úspěšná gymnastka Alice Vlková a Davídka doprovodily cyklistky Emilie Jarošová a Ema Benešová. Podpořit nás dorazil i Bolek Polívka, který závod úspěšně odstartoval. Moc jim za jejich čas a energii děkujeme!

Po vyhlášení si všichni užili koncerty Bereniky Kohoutové a LAKE MALAWI. Celý výtěžek akce poputuje lidem v obtížné situaci. Odpoledne se jeho výše vyšplhala k částce 517 000 Kč a to rozhodně není vše! Stále ho sčítáme. O jeho konečné výši budeme informovat, stejně tak o jeho využití. 

Děkujeme všem, kdo za námi dorazili nebo přispěli těm, ke kterým se štěstí otočilo zády! Moc si toho vážíme. Bez odpory našich dárců bychom nemohli dělat to, co děláme. 

Momentky z akce jsou ve fotogalerii na Zoneramě., nebo se třeba najdete v albu tady

Tak zase za rok Skolíme Koliště!