Pomáháme těm, ke kterým se štěstí otočilo zády.

Děkujeme, že pomáháte s námi!
Každý váš dar pomůže těm, ke kterým se štěstí otočilo zády.

Daruji přímo na váš účet

Pomáhejte s námi rodinám v nouzi, lidem se zdravotním postižením, osamělým dětem a seniorům. Díky vám budou moci vykročit štěstí naproti. 

Přispět nám můžete na transparentní účet veřejné sbírky: 225782453/0600

K platbě přes QR kód potřebujete otevřít aplikaci mobilního bankovnictví a načíst kód tam.

Nejvíce nám pomůže opakovaná podpora, díky které můžeme pomáhat dlouhodobě. 

Děkujeme!

Pokud nám přispíváte platbou přímo na transparentní účet, a chcete zaslat potvrzení o daru pro účely daňového přiznání, napište nám, prosím, na mail dary@socialni-nadacni-fond.cz. Uveďte jméno, příjmení, datum narození, adresu, datum platby a bankovní účet, ze kterého byla platba uhrazena. Děkujeme.

Pomůžu přes Darujme

Svým darem můžete přispět na celoroční veřejnou sbírku Pomáhejte s námi #matosmysl přes widget nebo přímo přes portál DARUJME.CZ

Jak Darujme.cz funguje?

Platbu lze zadat jako jednorázovou, či pravidelnou měsíční, a vybrat si platební metodu (kartou, bankovním převodem, Google Pay, PayU). Dárci zadají dar a své údaje na darovacím formuláři. Poté je dárce dle vybrané platební metody přesměrován na příslušnou stránku platební metody pro dokončení daru (karetní centrum, online bankovnictví nebo stránka s pokyny k zadání platebního příkazu k převodu).

Finanční prostředky jsou v případě všech platebních metod přijímány na bankovní účet Darujme.cz, vlastněný Nadací Via, a podléhající pravidelnému finančnímu auditu. Každý příchozí dar je poté přiřazen cílové organizaci, v našem případě SNF. Pokud nelze určit příjemce daru, peníze jsou vráceny na účet, ze kterého byly obdrženy. Dary jsou každý týden souhrnně přeposlány na transparentní účet SNF, aniž by se přímo zobrazovalo jméno dárce. Pokud dárce požádá o vystavení Potvrzení o daru, je mu nadačním fondem automaticky vystaveno a do konce ledna následujícího roku zasláno na uvedené údaje (pro účely daňového přiznání). V tomto případě darování není třeba uzavírat samostatnou darovací smlouvu mezi dárcem a SNF. 

 

Pomáhat můžete i běžnými online nákupy - přes Givt.cz

Přidali jsme se k projektu GIVT, kde běžnými nákupy na internetu můžete pomáhat vybrané neziskové organizaci – tedy třeba nám. A nestojí vás to ani korunu navíc! Můžete nakoupit jednorázově přes portál givt.cz nebo si můžete do svého internetového prohlížeče přidat Pomocníka. Jednoduše si jej přidáte přes widget níže. Vždy vám připomene, kdy a kde můžete pomoci a náš fond k tomu ještě dostane bonus za každé stažení. 🙂 Pokud byste chtěli ještě více podrobností, dozvíte se je tady.

Žádný dar není malý. Velmi si vaší pomoci vážíme.
100 % darů předáváme těm, co to skutečně potřebují.