Podpořte nás

Podpořte nás

Veřejná sbírka

1. července 2018 zahájil nadační fond veřejnou sbírku zaměřenou na shromažďovaní finančních prostředků určených na zajištění pomoci a podpory rodinám i jednotlivcům v tíživých životních situacích.

Lze přispět jednorázově nebo dlouhodobě pravidelným převodem libovolné částky na transparentní bankovní účet veřejné sbírky u MONETA Money Bank a.s.

Nadační účet: 227920549/0600
Příspěvkový účet: 225782453/0600

Jak pomáháme

Sbírka na pomoc - Slunce pro Filipa

Podporujeme maminku Ivanu v péči o nemocného syna, o kterého se stará již sedmým rokem. Filip měl v 18 letech v červnu roku 2012 těžkou autonehodu, po které až doposud zůstal upoutaný na lůžko a odkázaný na pomoc svých blízkých. 
Maminka oslovila asistenční služby v Brně a okolí, bohužel bez výsledku. Vždy je odmítnuta, protože Filip má sondu na krmení a tracheostomii v krku na odsávaní hlenů, aby se neudusil. Syna si vzala do domácí péče, kterou ovšem nikdo neproplácí a není nárok na asistentku. Situace je pro ni i mladší dceru psychicky a hlavně fyzicky náročná. 
Po odvysílání reportáže v ČT se jí ozvaly dvě zdravotní sestřičky s nabídkou pomoci. Tyto sestřičky platí ze svých prostředků a nadační fond jí přispívá pravidelnou částkou.  Alespoň pár hodin v týdnu si tak může obstarat nejdůležitější pochůzky jako je nákup, návštěva lékaře atd.

Přidejte se k nám!
Vaše podpora je pro nás důležitá. Děkujeme!