Podpořte nás

Podpořte nás

Pomáhejte s námi. Každý váš dar pomůže těm,
ke kterým se štěstí otočilo zády. 

Přispět nám můžete na celoroční veřejnou sbírku Pomáhejte s námi #matosmysl přes widget vedle nebo přímo přes portál DARUJME.CZ, kde najdete všechny aktuální sbírky.

Jak DARUJME.CZ funguje?

Platbu lze zadat jako jednorázovou, či pravidelnou měsíční, a vybrat si platební metodu (kartou, bankovním převodem, Google Pay, PayU). Dárci zadají dar a své údaje na darovacím formuláři. Poté je dárce dle vybrané platební metody přesměrován na příslušnou stránku platební metody pro dokončení daru (karetní centrum, online bankovnictví nebo stránka s pokyny k zadání platebního příkazu k převodu). Finanční prostředky jsou v případě všech platebních metod přijímány na bankovní účet Darujme.cz, číslo účtu 2198370339/0800, vlastněný Nadací Via a podléhající pravidelnému finančnímu auditu. Každý příchozí dar je přiřazen cílové organizaci, v našem případě SNF. Pokud nelze určit příjemce daru, peníze jsou vráceny na účet, ze kterého byly obdrženy. Dary jsou každý týden souhrnně přeposlány na hlavní transparentní účet SNF, aniž by se přímo zobrazovalo jméno dárce = skrytá podpora. Pokud dárce požádá o vystavení Potvrzení o daru, je mu nadačním fondem automaticky vystaveno a do konce ledna následujícího roku zasláno na uvedené údaje (pro účely daňového přiznání). V tomto případě darování není třeba uzavírat samostatnou darovací smlouvu mezi dárcem a SNF. 

 

Nákupem přes GIVT.cz

Přidali jsme se k projektu GIVT, kde běžnými nákupy na internetu můžete pomáhat vybrané neziskové organizaci - tedy třeba nám. A nestojí vás to ani korunu navíc! Můžete nakoupit jednorázově přes portál givt.cz nebo si můžete do svého internetového prohlížeče přidat Pomocníka, který Vám vždy připomene, kdy a kde můžete pomoci. Jak to celé funguje se dozvíte tady.

 

Jednorázové nebo dlouhodobé příspěvky můžete také posílat přímo na nadační účet 227920549/0600.

Každá pomoc se počítá! Děkujeme.